מתווכים

בהתחשב בתחרות האינטנסיבית על נכסים ולקוחות, אני דוגלת בגישה של שיתופי פעולה. יש לציין שאיני סוכנת תיווך ואין לי שום תכניות להשתלב בתחום הזה של השוק ועל כן שיתוף הפעולה בינינו מתבקש אף יותר. 

בשל אופי הפרוייקטים בהם אני מעורבת, אני נחשפת לקונים פוטנציאליים ומחפשי נדל״ן להשקעה. לאחר סגירת חוזה ראשוני מולי, מתחיל שלב איתור הנכס וכאן אתם נכנסים לתמונה. אני מעוניינת לחבור אליכם על מנת למצוא את הנכס המדוייק בעבור לקוחותי תמורת עמלה מהעסקה אותה תתווכו. כאן אני מנגישה לכם את הנטוורק שלי וגובה העסקאות בהן תוכלו להות מעורבים הינו מעל 3 מליון ש״ח לעסקה.

מנגד, גם במאגר הלקוחות שלכם ישנם שיחפשו להשביח את הנכס שרכשו לאחרונה בעזרתכם. במידה ותבצעו חיבור מוצלח ביני לבין לקוחות אלה, אשמח לזכות אתכם בעמלה מסך עסקת ההשבחה.

באופן זה, מתרחב מעגל העסקאות הרלוונטיות ובנוסף צומח פוטנציאל העסקה. מיותר לציין שכשאר לקוח מקבל שירות בלתי מתפשר ורחב יריעה כמו שיתאפשר דרך שיתופי פעולה מסוג זה, הוא ירוץ לספר לכל מי שרק ירצה לשמוע. בתחומינו בדומה לתחומים אחרים, אין כלי שיווקי חזק (וזול) יותר מword of mouth וcustomer recommendations.

אני מציעה לכם לשתף פעולה במודל עסקי אטרקטיבי במיוחד. מוזמנים ליצור קשר דרך העמוד הזה.